MY2F-AC24
Omron Automation & SafetyOmron Automation & Safety
MY2F-AC24 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MY2F-AC24
Kaihanga / Waitohu: Omron Automation & Safety
Whakaahuatanga hua RELAY GEN PURPOSE DPDT 5A 24V
Ngā Rauemi: MY2F-AC24.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MY2F-AC24
Tau Wae MY2F-AC24 Kaihanga Omron Automation & Safety
Whakaahuatanga RELAY GEN PURPOSE DPDT 5A 24V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 15006 pcs Pepa Raraunga MY2F-AC24.pdf
Tahuri i te Ngaohihi (Max) 19.2 VAC Whakakorehia te Ngaohihi (Min) 7.2 VAC
Kāhua Whakamutunga Solder Lug Whakaoho Whakawhiti 250VAC, 125VDC - Max
Raupapa MY Wā Whakaora 20ms
Momo Tae General Purpose Packaging Bulk
Ētahi Ingoa MY2F-AC24-ND
MY2FAC24
Z10457
Tae Mahi -55°C ~ 70°C
Whakamahia te wa 20ms Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito General Purpose Relay DPDT (2 Form C) 24VAC Coil Chassis Mount Whakaaetanga Whakatauranga (Anei) 5A
Whakaaetanga Mea Silver (Ag) Puka Puka Whakapā DPDT (2 Form C)
Kohikohi Ngaohiko 24VAC Momo Momo Non Latching
Ko te Whakaaetanga Miihini 180 Ohms Kohikohi Miihini 1.2 VA
Kohikohi Kei te Aukati 46.0mA
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MY2F-DC6
MY2F-DC6
Kaihanga: Omron Automation & Safety
Whakaahuatanga: RELAY GENERAL PURPOSE DPDT 5A 6V
I roto i te taonga: 14810 pcs
Tikiake: MY2F-DC6.pdf
RFQ
MY2-J DC48
MY2-J DC48
Whakaahuatanga: RELAY GEN PURP DPDT
I roto i te taonga: 5920 pcs
Tikiake:
RFQ
MY2-J AC6
MY2-J AC6
Tikiake:
MY2I4N AC12
MY2I4N AC12
Whakaahuatanga: RELAY GEN PURPOSE DPDT 5A 12V
MY2-J DC100/110
MY2-J DC100/110
MY2-J DC6
MY2-J DC6
MY2I4 AC110/120
MY2I4 AC110/120
Whakaahuatanga: RELAY GEN PURPOSE DPDT 5A 120V