MSF4800S-20-1200-SB1-R
Omron Automation & SafetyOmron Automation & Safety
Omron Automation & Safety
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MSF4800S-20-1200-SB1-R
Kaihanga / Waitohu: Omron Automation & Safety
Whakaahuatanga hua RECEIVER SAFETY LIGHT CURTAIN
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 26 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 26 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MSF4800S-20-1200-SB1-R
Tau Wae MSF4800S-20-1200-SB1-R Kaihanga Omron Automation & Safety
He Rahinga Kei te wātea 26 pcs Pepa Raraunga
Raupapa MSF4800 Teitei Tiaki 1200mm
Tiaki Finger/Hand Ētahi Ingoa MSF4800S201200SB1R
Tae Mahi -10°C ~ 55°C Waahi Whakahaere 0.3m ~ 20.0m
Te maha o nga kurupae 120 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa IP65 - Dust Tight, Water Resistant Ngā āhuatanga Blanking, Receiver Only
Mahinga Rapu 20mm Pana Pana 10mm