MS4800S-14-1000-SB1-R
Hua Hua
Tau Wae: MS4800S-14-1000-SB1-R
Kaihanga / Waitohu: Omron Automation & Safety
Whakaahuatanga hua RECEIVER SAFETY LIGHT CURTAIN
Ngā Rauemi: MS4800S-14-1000-SB1-R.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 29 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 29 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS4800S-14-1000-SB1-R
Tau Wae MS4800S-14-1000-SB1-R Kaihanga Omron Automation & Safety
He Rahinga Kei te wātea 29 pcs Pepa Raraunga MS4800S-14-1000-SB1-R.pdf
Tuhinga o mua 24VDC Raupapa MS4800
Teitei Tiaki 1000mm Tiaki Finger
Ētahi Ingoa MS4800S141000SB1R Tae Mahi -10°C ~ 55°C
Waahi Whakahaere 0.3m ~ 7.0m Te maha o nga kurupae 100
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Ngā āhuatanga Blanking, Receiver Only Mahinga Rapu 14mm
Pana Pana 10mm