MM4P-AC220
Omron Automation & SafetyOmron Automation & Safety
Omron Automation & Safety
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MM4P-AC220
Kaihanga / Waitohu: Omron Automation & Safety
Whakaahuatanga hua RELAY GEN PURPOSE 4PDT 7.5A 220V
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 520 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 520 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MM4P-AC220
Tau Wae MM4P-AC220 Kaihanga Omron Automation & Safety
Whakaahuatanga RELAY GEN PURPOSE 4PDT 7.5A 220V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 520 pcs Pepa Raraunga
Tahuri i te Ngaohihi (Max) 176 VAC Whakakorehia te Ngaohihi (Min) 66 VAC
Kāhua Whakamutunga Plug In, 14 Pin Whakaoho Whakawhiti 250VAC, 250VDC - Max
Raupapa MM Wā Whakaora 30ms
Momo Tae General Purpose Packaging Bulk
Ētahi Ingoa MM4PAC220NC Tae Mahi -10°C ~ 55°C
Whakamahia te wa 25ms Momo Tae Socketable
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 3 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito General Purpose Relay 4PDT (4 Form C) 220VAC Coil Socketable Whakaaetanga Whakatauranga (Anei) 7.5A
Whakaaetanga Mea Silver (Ag) Puka Puka Whakapā 4PDT (4 Form C)
Kohikohi Ngaohiko 220VAC Momo Momo Non Latching
Ko te Whakaaetanga Miihini 620 Ohms Kohikohi Miihini 5.1 VA
Kohikohi Kei te Aukati 25.5mA
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MM4XKP-DC125
MM4XKP-DC125
Kaihanga: Omron Automation & Safety
Whakaahuatanga: RELAY GEN PURPOSE 4PDT 5A 125V
I roto i te taonga: 328 pcs
Tikiake: MM4XKP-DC125.pdf
RFQ
MM4XKP AC125
MM4XKP AC125
I roto i te taonga: 328 pcs
Tikiake: MM4XKP AC125.pdf
RFQ
MM4KP DC24
MM4KP DC24
Whakaahuatanga: RELAY GEN PURPOSE 4PDT 5A 24V
I roto i te taonga: 480 pcs
Tikiake: MM4KP DC24.pdf
MM4KP-AC200/220
MM4KP-AC200/220
Whakaahuatanga: RELAY GEN PURPOSE 4PDT 5A 220V
I roto i te taonga: 359 pcs
Tikiake: MM4KP-AC200/220.pdf
MM4P AC110
MM4P AC110
Whakaahuatanga: RELAY GEN PURPOSE 4PDT 7.5A 110V
I roto i te taonga: 578 pcs
Tikiake:
MM4PN DC125
MM4PN DC125
Whakaahuatanga: RELAY GEN PURPOSE 4PDT 7.5A 125V
I roto i te taonga: 658 pcs
Tikiake:
MM4XKP AC100/(110)
MM4XKP AC100/(110)
Whakaahuatanga: RELAY GEN PURPOSE 4PDT 5A 110V
I roto i te taonga: 378 pcs
Tikiake: MM4XKP AC100/(110).pdf
MM4P AC240
MM4P AC240
Whakaahuatanga: RELAY GEN PURPOSE 4PDT 7.5A 240V
I roto i te taonga: 611 pcs
MM4P DC100/110
MM4P DC100/110
I roto i te taonga: 554 pcs
Tikiake: MM4P DC100/110.pdf
MM4KP-AC120
MM4KP-AC120
Whakaahuatanga: RELAY GEN PURPOSE 4PDT 5A 120V
I roto i te taonga: 392 pcs
Tikiake: MM4KP-AC120.pdf
MM4XKP DC24
MM4XKP DC24
I roto i te taonga: 672 pcs
Tikiake: MM4XKP DC24.pdf
MM4XKP DC100/110
MM4XKP DC100/110
I roto i te taonga: 291 pcs
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel