MM3-AC100
Omron Automation & SafetyOmron Automation & Safety
Omron Automation & Safety
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MM3-AC100
Kaihanga / Waitohu: Omron Automation & Safety
Whakaahuatanga hua RELAY GEN PURPOSE 3PDT 15A 100V
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 855 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 855 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MM3-AC100
Tau Wae MM3-AC100 Kaihanga Omron Automation & Safety
Whakaahuatanga RELAY GEN PURPOSE 3PDT 15A 100V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 855 pcs Pepa Raraunga
Tahuri i te Ngaohihi (Max) 80 VAC Whakakorehia te Ngaohihi (Min) 30 VAC
Kāhua Whakamutunga Solder Lug Whakaoho Whakawhiti 250VAC, 250VDC - Max
Raupapa MM Wā Whakaora 30ms
Momo Tae General Purpose Packaging Bulk
Ētahi Ingoa MM3AC100NC Tae Mahi -10°C ~ 55°C
Whakamahia te wa 25ms Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 2 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito General Purpose Relay 3PDT (3 Form C) 100VAC Coil Chassis Mount Whakaaetanga Whakatauranga (Anei) 15A
Whakaaetanga Mea Silver (Ag) Puka Puka Whakapā 3PDT (3 Form C)
Kohikohi Ngaohiko 100VAC Momo Momo Non Latching
Ko te Whakaaetanga Miihini 150 Ohms Kohikohi Miihini 5.1 VA
Kohikohi Kei te Aukati 66.0mA
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MM3 DC24
MM3 DC24
Kaihanga: Omron Automation & Safety
Whakaahuatanga: RELAY GEN PURPOSE 3PDT 15A 24V