MKS2PIDC12
Omron Automation & SafetyOmron Automation & Safety
MKS2PIDC12 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MKS2PIDC12
Kaihanga / Waitohu: Omron Automation & Safety
Whakaahuatanga hua RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 12V
Ngā Rauemi: MKS2PIDC12.pdf
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MKS2PIDC12
Tau Wae MKS2PIDC12 Kaihanga Omron Automation & Safety
Whakaahuatanga RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 12V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 9297 pcs Pepa Raraunga MKS2PIDC12.pdf
Tahuri i te Ngaohihi (Max) 9.6 VDC Whakakorehia te Ngaohihi (Min) 1.8 VDC
Kāhua Whakamutunga Plug In, 8 Pin (Octal) Whakaoho Whakawhiti 250VAC, 30VDC - Max
Raupapa MKS Wā Whakaora 20ms
Momo Tae General Purpose Packaging Bulk
Ētahi Ingoa MKS2PI DC12
Z3034
Tae Mahi -40°C ~ 60°C
Whakamahia te wa 30ms Momo Tae Socketable
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakaahuatanga Taipitopito General Purpose Relay DPDT (2 Form C) 12VDC Coil Socketable Whakaaetanga Whakatauranga (Anei) 10A
Whakaaetanga Mea Silver Tin Indium (AgSnIn) Puka Puka Whakapā DPDT (2 Form C)
Kohikohi Ngaohiko 12VDC Momo Momo Non Latching
Ko te Whakaaetanga Miihini 107 Ohms Kohikohi Miihini 1.4 W
Kohikohi Kei te Aukati 112mA
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MKS2PIN AC110
MKS2PIN AC110
Kaihanga: Omron Automation & Safety
Whakaahuatanga: RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 110V
I roto i te taonga: 7711 pcs
Tikiake: MKS2PIN AC110.pdf
RFQ
MKS2PI-V AC220
MKS2PI-V AC220
Whakaahuatanga: RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 220V
I roto i te taonga: 4638 pcs
Tikiake: MKS2PI-V AC220.pdf
RFQ
MKS2PI-V AC6
MKS2PI-V AC6
Whakaahuatanga: RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 6V
Tikiake: MKS2PI-V AC6.pdf
MKS2PI-V AC50
MKS2PI-V AC50
Whakaahuatanga: RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 50V
Tikiake: MKS2PI-V AC50.pdf
MKS2PI-V AC24
MKS2PI-V AC24
Whakaahuatanga: RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 24V
Tikiake: MKS2PI-V AC24.pdf
MKS2PI1-D DC24
MKS2PI1-D DC24
Tikiake: MKS2PI1-D DC24.pdf
MKS2PIN AC230
MKS2PIN AC230
Whakaahuatanga: RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 230V
Tikiake: MKS2PIN AC230.pdf
MKS2PIN AC240
MKS2PIN AC240
Whakaahuatanga: RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 240V
Tikiake: MKS2PIN AC240.pdf
MKS2PIN AC220
MKS2PIN AC220
Tikiake: MKS2PIN AC220.pdf
MKS2PIN AC12
MKS2PIN AC12
Whakaahuatanga: RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 12V
Tikiake: MKS2PIN AC12.pdf
MKS2PI-V AC120
MKS2PI-V AC120
Whakaahuatanga: RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 120V
Tikiake: MKS2PI-V AC120.pdf
MKS2PIN AC24
MKS2PIN AC24
Tikiake: MKS2PIN AC24.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel