MJN1CF-DC12
Omron Automation & SafetyOmron Automation & Safety
MJN1CF-DC12 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MJN1CF-DC12
Kaihanga / Waitohu: Omron Automation & Safety
Whakaahuatanga hua RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 12V
Ngā Rauemi: MJN1CF-DC12.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MJN1CF-DC12
Tau Wae MJN1CF-DC12 Kaihanga Omron Automation & Safety
Whakaahuatanga RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 12V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 3825 pcs Pepa Raraunga MJN1CF-DC12.pdf
Tahuri i te Ngaohihi (Max) 9 VDC Whakakorehia te Ngaohihi (Min) -
Kāhua Whakamutunga Quick Connect - 0.187" (4.7mm) Whakaoho Whakawhiti 600VAC, 28VDC - Max
Raupapa MJN Wā Whakaora 10ms
Momo Tae General Purpose Packaging Bulk
Ētahi Ingoa MJN1CFDC12 Tae Mahi -45°C ~ 70°C
Whakamahia te wa 20ms Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito General Purpose Relay SPDT (1 Form C) 12VDC Coil Chassis Mount Whakaaetanga Whakatauranga (Anei) 10A
Whakaaetanga Mea Silver Alloy Puka Puka Whakapā SPDT (1 Form C)
Kohikohi Ngaohiko 12VDC Momo Momo Non Latching
Ko te Whakaaetanga Miihini 120 Ohms Kohikohi Miihini 1.2 W
Kohikohi Kei te Aukati 100mA