MJN-3CF-DC48
Omron Automation & SafetyOmron Automation & Safety
MJN-3CF-DC48 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MJN-3CF-DC48
Kaihanga / Waitohu: Omron Automation & Safety
Whakaahuatanga hua RELAY GEN PURPOSE 3PDT 10A 48V
Ngā Rauemi: MJN-3CF-DC48.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MJN-3CF-DC48
Tau Wae MJN-3CF-DC48 Kaihanga Omron Automation & Safety
Whakaahuatanga RELAY GEN PURPOSE 3PDT 10A 48V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 3879 pcs Pepa Raraunga MJN-3CF-DC48.pdf
Tahuri i te Ngaohihi (Max) 36 VDC Whakakorehia te Ngaohihi (Min) -
Kāhua Whakamutunga Quick Connect - 0.187" (4.7mm) Whakaoho Whakawhiti 600VAC, 28VDC - Max
Raupapa MJN Wā Whakaora 10ms
Momo Tae General Purpose Packaging Bulk
Ētahi Ingoa MJN3CFDC48 Tae Mahi -45°C ~ 70°C
Whakamahia te wa 20ms Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito General Purpose Relay 3PDT (3 Form C) 48VDC Coil Chassis Mount Whakaaetanga Whakatauranga (Anei) 10A
Whakaaetanga Mea Silver Alloy Puka Puka Whakapā 3PDT (3 Form C)
Kohikohi Ngaohiko 48VDC Momo Momo Non Latching
Ko te Whakaaetanga Miihini 1.8 kOhms Kohikohi Miihini 1.2 W
Kohikohi Kei te Aukati 25.0mA