MGN2AM-DC48
Omron Automation & SafetyOmron Automation & Safety
MGN2AM-DC48 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MGN2AM-DC48
Kaihanga / Waitohu: Omron Automation & Safety
Whakaahuatanga hua RELAY GEN PURPOSE DPST 30A 48V
Ngā Rauemi: MGN2AM-DC48.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MGN2AM-DC48
Tau Wae MGN2AM-DC48 Kaihanga Omron Automation & Safety
Whakaahuatanga RELAY GEN PURPOSE DPST 30A 48V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1006 pcs Pepa Raraunga MGN2AM-DC48.pdf
Tahuri i te Ngaohihi (Max) 36 VDC Whakakorehia te Ngaohihi (Min) -
Kāhua Whakamutunga Screw Terminal Whakaoho Whakawhiti 600VAC, 28VDC - Max
Raupapa MGN Wā Whakaora 30ms
Momo Tae General Purpose Packaging Bulk
Ētahi Ingoa MGN2AMDC48 Tae Mahi -40°C ~ 115°C
Whakamahia te wa 30ms Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 2 Weeks
Whakaahuatanga Taipitopito General Purpose Relay DPST-NO (2 Form A) 48VDC Coil Chassis Mount Whakaaetanga Whakatauranga (Anei) 30A
Whakaaetanga Mea - Puka Puka Whakapā DPST-NO (2 Form A)
Kohikohi Ngaohiko 48VDC Momo Momo Non Latching
Ko te Whakaaetanga Miihini 1.15 kOhms Kohikohi Miihini 2 W
Kohikohi Kei te Aukati 41.6mA