G8HE-1A7T-R2-DC12
Omron Automation & SafetyOmron Automation & Safety
Omron Automation & Safety
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: G8HE-1A7T-R2-DC12
Kaihanga / Waitohu: Omron Automation & Safety
Whakaahuatanga hua RELAY MINI ISO AUTO
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o G8HE-1A7T-R2-DC12
Tau Wae G8HE-1A7T-R2-DC12 Kaihanga Omron Automation & Safety
He Rahinga Kei te wātea 5749 pcs Pepa Raraunga
Tahuri i te Ngaohihi (Max) 8 VDC Whakakorehia te Ngaohihi (Min) 1 VDC
Kāhua Whakamutunga Plug In Whakaoho Whakawhiti 16VDC - Max
Raupapa G8HE Wā Whakaora 20ms
Packaging Bulk Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Whakamahia te wa 20ms Momo Tae Socketable
Ngā āhuatanga Resistor Whakaaetanga Whakatauranga (Anei) 40A
Whakaaetanga Mea Silver Tin Oxide (AgSnO) Puka Puka Whakapā SPST-NO (1 Form A)
Kohikohi Ngaohiko 12VDC Momo Momo Non Latching
Ko te Whakaaetanga Miihini 124 Ohms Kohikohi Miihini 1.6 W