G3PX-240EC-CT03
Omron Automation & SafetyOmron Automation & Safety
Omron Automation & Safety
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: G3PX-240EC-CT03
Kaihanga / Waitohu: Omron Automation & Safety
Whakaahuatanga hua CONTROL PWR RELAY OUT CHASSIS MT
Ngā Rauemi: G3PX-240EC-CT03.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 99 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 99 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o G3PX-240EC-CT03
Tau Wae G3PX-240EC-CT03 Kaihanga Omron Automation & Safety
He Rahinga Kei te wātea 99 pcs Pepa Raraunga G3PX-240EC-CT03.pdf
Taumaha 3 lbs (1.4kg) Tuhinga o mua 100/110VAC, 200/230VAC
Momo Power Controller Kāhua Whakamutunga Screw Terminal
Raupapa G3PX, EC Pihanga Whakapae Paepae -
Momo putanga Relay Ētahi Ingoa G3PX/240EC/CT03
G3PX240ECCT03
Tae Mahi -25°C ~ 65°C Te maha o nga Pūrekau Ma te Haurangi -
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ranunga Whakauru 4 ~ 20mA, 1 ~ 24VDC