E5C2-R20K-1112F-AC120
Omron Automation & SafetyOmron Automation & Safety
Omron Automation & Safety
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: E5C2-R20K-1112F-AC120
Kaihanga / Waitohu: Omron Automation & Safety
Whakaahuatanga hua CONTROL TEMP RELAY OUT 100-120V
Ngā Rauemi: E5C2-R20K-1112F-AC120.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 524 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 524 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o E5C2-R20K-1112F-AC120
Tau Wae E5C2-R20K-1112F-AC120 Kaihanga Omron Automation & Safety
He Rahinga Kei te wātea 524 pcs Pepa Raraunga E5C2-R20K-1112F-AC120.pdf
Taumaha 0.441 lb (200.03g) Tuhinga o mua 100 ~ 120VAC
Momo Temperature Controller (Type K) Kāhua Whakamutunga Plug In, 8 Pin (Octal)
Raupapa E5C2 Pihanga Whakapae Paepae Square - 45.00mm x 45.00mm
Momo putanga Relay Ētahi Ingoa E5C2R20K1112FAC120
Tae Mahi -10°C ~ 55°C Te maha o nga Pūrekau Ma te Haurangi -
Momo Tae Panel Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ranunga Whakauru 32°F ~ 1112°F
Tiaki Ingoa IP40 Ngā āhuatanga Sensor Fault Detection
Momo Whakaatu Analog Dial Whakaatuhia Ngā Pūāhua - Teitei -
Whakaahuatanga Taipitopito Temperature Controller (Type K) 100 ~ 120VAC Panel Mount Tikanga Mana On/Off