E2F-X10F2
Omron Automation & SafetyOmron Automation & Safety
Omron Automation & Safety
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: E2F-X10F2
Kaihanga / Waitohu: Omron Automation & Safety
Whakaahuatanga hua SENS PROX M30 10MM PNP-NC
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 674 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 674 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o E2F-X10F2
Tau Wae E2F-X10F2 Kaihanga Omron Automation & Safety
Whakaahuatanga SENS PROX M30 10MM PNP-NC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 674 pcs Pepa Raraunga
Tuhinga o mua 10 V ~ 30 V Kāhua Whakamutunga Cable Leads
Te whakangungu Shielded Raupapa E2F
Momo Pato Inductive Te Whakaaro Tae 0.394" (10mm)
Nga Urupare Whakautu 400Hz Paa / Case Cylinder, Threaded - M30
Momo putanga PNP-NC, 3-Wire Ētahi Ingoa E2FX10F2
Tae Mahi -25°C ~ 70°C Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Tuhinga - Te tinana Plastic Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tiaki Ingoa IP68
Tohu LED Whakaahuatanga Taipitopito Inductive Proximity Sensor 0.394" (10mm) IP68 Cylinder, Threaded - M30