E2EC-C1R5D2
Omron Automation & SafetyOmron Automation & Safety
E2EC-C1R5D2 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: E2EC-C1R5D2
Kaihanga / Waitohu: Omron Automation & Safety
Ngā Rauemi: E2EC-C1R5D2.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 549 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 549 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o E2EC-C1R5D2
Tau Wae E2EC-C1R5D2 Kaihanga Omron Automation & Safety
He Rahinga Kei te wātea 549 pcs Pepa Raraunga E2EC-C1R5D2.pdf
Tuhinga o mua 10 V ~ 30 V Kāhua Whakamutunga Cable Leads
Te whakangungu Shielded Raupapa E2E
Momo Pato Inductive Te Whakaaro Tae 0.059" (1.5mm)
Nga Urupare Whakautu 1.5kHz Paa / Case Cylinder
Momo putanga NPN-NC, 2-Wire Ētahi Ingoa E2EC-C1R5D2-ND
E2ECC1R5D2
Z3331
Tae Mahi -25°C ~ 70°C Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Tuhinga - Te tinana Nickel-Plated Brass Te Tae Kaituku Taeke 5 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tiaki Ingoa IP67
Tohu LED Whakaahuatanga Taipitopito Inductive Proximity Sensor 0.059" (1.5mm) IP67 Cylinder