CCS-HLND-900-RD-R
Omron Automation & SafetyOmron Automation & Safety
Omron Automation & Safety
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CCS-HLND-900-RD-R
Kaihanga / Waitohu: Omron Automation & Safety
Whakaahuatanga hua CCS LED-LINE LITE 900MM RED-HI
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 21 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 21 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CCS-HLND-900-RD-R
Tau Wae CCS-HLND-900-RD-R Kaihanga Omron Automation & Safety
Whakaahuatanga CCS LED-LINE LITE 900MM RED-HI Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 21 pcs Pepa Raraunga
Raupapa - Ētahi Ingoa CCSHLND900RDR
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
CCS-FPR-100-SW
CCS-FPR-100-SW
Kaihanga: Omron Automation & Safety
Whakaahuatanga: 100MM OD WHT LED LOWANGLE DIFF
I roto i te taonga: 24 pcs
Tikiake:
RFQ
CCS-FPR180
CCS-FPR180
Whakaahuatanga: CCS RED LED RING
I roto i te taonga: 26 pcs
Tikiake:
RFQ
CCS-HPD 250 SW
CCS-HPD 250 SW
Whakaahuatanga: WHITE LED DOME 250MM