C500-ASC04
Omron Automation & SafetyOmron Automation & Safety
Omron Automation & Safety
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C500-ASC04
Kaihanga / Waitohu: Omron Automation & Safety
Whakaahuatanga hua BASIC MODULE RS232C
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 29 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 29 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C500-ASC04
Tau Wae C500-ASC04 Kaihanga Omron Automation & Safety
He Rahinga Kei te wātea 29 pcs Pepa Raraunga
Taumaha 0.661 lb (299.82g) Tuhinga o mua -
Momo BASIC Module Kāhua Whakamutunga D-Sub
Raupapa C500 Ētahi Ingoa C500ASC04
Tae Mahi - Tau o nga Hua me te Momo -
Te maha o nga Inhua me te Momo - Momo Tae Backplane
Tiaki Ingoa - Mo te Whakamahia me te / Products Related C500, C1000H, C2000H, CV Series
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito BASIC Module Backplane
Whakaaetanga -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
C500-CE402
C500-CE402
Kaihanga: Omron Automation & Safety
Whakaahuatanga: REPLACE CONN/TERM 40PIN CRIMP
I roto i te taonga: 787 pcs
Tikiake: C500-CE402.pdf
RFQ
C500-CE241
C500-CE241
Whakaahuatanga: REPLACEMENT CONN/TERM 24PIN SLD
I roto i te taonga: 1647 pcs
Tikiake: C500-CE241.pdf
RFQ
C50
C50
Kaihanga: Fluke Electronics
Whakaahuatanga: CASE METER BELT LOOP SOFT
I roto i te taonga: 1980 pcs
Tikiake:
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga: CAP PUSHBUTTON ROUND BLACK
Tikiake: C50.pdf
C500-CE242
C500-CE242
Whakaahuatanga: REPLACE CONN/TERM 24PIN CRIMP
Tikiake: C500-CE242.pdf
C500-CE401
C500-CE401
Whakaahuatanga: REPLACEMENT CONN/TERM 40PIN SLD
Tikiake: C500-CE401.pdf
C500-AD101
C500-AD101
Whakaahuatanga: INPUT MODULE 8 ANALOG
I roto i te taonga: 23 pcs
Tikiake:
C500-AD001
C500-AD001
Whakaahuatanga: INPUT MODULE 2 ANALOG
I roto i te taonga: 27 pcs
C500-AP003
C500-AP003
Whakaahuatanga: PRO27 INTERFACE
I roto i te taonga: 313 pcs
C500-CE243
C500-CE243
Whakaahuatanga: REPLACE CONN/TERM 24PIN RIBBON
I roto i te taonga: 984 pcs
Tikiake: C500-CE243.pdf
Kaihanga: XP Power
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 5000V 1W
I roto i te taonga: 310 pcs
Tikiake: C50.pdf
C500-BAT10
C500-BAT10
Whakaahuatanga: DT021 BATTERY
I roto i te taonga: 615 pcs
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel