C200HW-PD024
Omron Automation & SafetyOmron Automation & Safety
Omron Automation & Safety
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C200HW-PD024
Kaihanga / Waitohu: Omron Automation & Safety
Whakaahuatanga hua POWER SUPPLY MODULE 24V
Ngā Rauemi: C200HW-PD024.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 89 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 89 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C200HW-PD024
Tau Wae C200HW-PD024 Kaihanga Omron Automation & Safety
Whakaahuatanga POWER SUPPLY MODULE 24V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 89 pcs Pepa Raraunga C200HW-PD024.pdf
Taumaha 1.1 lbs (499g) Tuhinga o mua 24VDC
Momo Power Supply Module Kāhua Whakamutunga Screw Terminal
Raupapa C200HW Ētahi Ingoa C200HWPD024
Tae Mahi 0°C ~ 55°C Tau o nga Hua me te Momo -
Te maha o nga Inhua me te Momo - Momo Tae Backplane
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 2 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tiaki Ingoa IP30
Mo te Whakamahia me te / Products Related C200H, CS1 Series Ngā āhuatanga Output Capacity (5VDC, 4.6A, 30W)
Whakaahuatanga Taipitopito Power Supply Module Backplane 24VDC Whakaaetanga CE, cULus, Lloyd, NK