A22RW-2ART110
Omron Automation & SafetyOmron Automation & Safety
Omron Automation & Safety
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: A22RW-2ART110
Kaihanga / Waitohu: Omron Automation & Safety
Whakaahuatanga hua SWITCH SELECT 2POS SPST-NO 10A
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o A22RW-2ART110
Tau Wae A22RW-2ART110 Kaihanga Omron Automation & Safety
Whakaahuatanga SWITCH SELECT 2POS SPST-NO 10A Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4995 pcs Pepa Raraunga
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 120V Momo Standard
Kāhua Whakamutunga Screw Terminal Whakawhiti Mahinga Off-Mom
Raupapa A22RW Pihanga Whakapae Paepae Circular - 22.30mm Dia
Ētahi Ingoa A22RW2ART110
A22RW2ART110-ND
Tae Mahi -20°C ~ 50°C
Tau o nga Tauranga 2 Momo Tae Panel Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Mahi Momo 300,000 Cycles
Whakakamahi Whakakuku (Nominal) 110 VAC Momo Whakamarama, Tae LED, Red
Whakaahuatanga Illuminated Ngā āhuatanga Bezel - Round
Te Oranga Rawa 500,000 Cycles Whakaahuatanga Taipitopito Selector Switch 2 Position SPST-NO 10A (AC) 120V Panel Mount
Te Hoki i muri i te Flange 46.80mm Whakatauranga onamata 10A (AC)