A20GQ22BAS
Omron Automation & SafetyOmron Automation & Safety
Omron Automation & Safety
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: A20GQ22BAS
Kaihanga / Waitohu: Omron Automation & Safety
Whakaahuatanga hua SWITCH SNAP ACTION SPDT 20A 125V
Ngā Rauemi: A20GQ22BAS.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o A20GQ22BAS
Tau Wae A20GQ22BAS Kaihanga Omron Automation & Safety
Whakaahuatanga SWITCH SNAP ACTION SPDT 20A 125V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 3859 pcs Pepa Raraunga A20GQ22BAS.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 30V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 125V
Kāhua Whakamutunga Screw Terminal Whakawhiti Mahinga On-Mom
Raupapa A Whakaputa Mana 280gf
Pretravel 0.051" (1.3mm) Packaging Bulk
Overtravel 0.141" (3.6mm) Ētahi Ingoa Z6951
Tae Mahi -25°C ~ 80°C Tūnga Mahi 1.313" (33.4mm)
Te Kaha Mahi 630gf Momo Tae Panel Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Mahi Momo 1,000,000 Cycles
Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa IP00 Ngā āhuatanga -
Te Oranga Rawa 500,000 Cycles Mahinga rereke 0.014" (0.35mm)
Whakatauranga onamata 20A (AC), 6A (DC) Takahanga SPDT