3G3AX-DL2007
Omron Automation & SafetyOmron Automation & Safety
Omron Automation & Safety
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 3G3AX-DL2007
Kaihanga / Waitohu: Omron Automation & Safety
Whakaahuatanga hua DC REACTOR 0.7 KW 200V
Ngā Rauemi: 1.3G3AX-DL2007.pdf2.3G3AX-DL2007.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 305 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 305 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 3G3AX-DL2007
Tau Wae 3G3AX-DL2007 Kaihanga Omron Automation & Safety
Whakaahuatanga DC REACTOR 0.7 KW 200V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 305 pcs Pepa Raraunga 1.3G3AX-DL2007.pdf2.3G3AX-DL2007.pdf
Taumaha 2.8 lbs (1.3kg) Whakamahi -
Ngā whakaaturanga 0.7kW, 6.1A, 6.75mH Raupapa -
Ētahi Ingoa 3G3AXDL2007 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 2 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Mo te Whakamahia me te / Products Related G Series Whakaahuatanga Taipitopito DC Link Reactor 0.7kW, 6.1A, 6.75mH