LCD-OLINUXINO-4.3TS
OlimexOlimex
LCD-OLINUXINO-4.3TS Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LCD-OLINUXINO-4.3TS
Kaihanga / Waitohu: Olimex
Whakaahuatanga hua LCD TFT 480X272 4.3" RES T/S
Ngā Rauemi: LCD-OLINUXINO-4.3TS.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LCD-OLINUXINO-4.3TS
Tau Wae LCD-OLINUXINO-4.3TS Kaihanga Olimex
Whakaahuatanga LCD TFT 480X272 4.3" RES T/S Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2478 pcs Pepa Raraunga LCD-OLINUXINO-4.3TS.pdf
Te tiro i te rohe 95.04mm W x 53.86mm H Papamahi Resistive
Raupapa - Ētahi Ingoa 1188-1150
Atanga Parallel, 24-Bit (RGB) Tae Peera Red, Green, Blue (RGB)
Rahi Rawa - Pihanga Pihanga 480 x 272
Poutoro Poto 0.07mm W x 0.20mm H Momo Whakaatu TFT - Color
Whakaatu Aratau Transmissive Rahi Mata Mataara 4.3" (109.22mm)
Whakaahuatanga Taipitopito Resistive Graphic LCD Display Module Transmissive Red, Green, Blue (RGB) TFT - Color Parallel, 24-Bit (RGB) 4.3" (109.22mm) 480 x 272 Maama LED - White