WNC1R0FET
OhmiteOhmite
WNC1R0FET Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: WNC1R0FET
Kaihanga / Waitohu: Ohmite
Whakaahuatanga hua RES 1 OHM 2W 1% AXIAL
Ngā Rauemi: WNC1R0FET.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o WNC1R0FET
Tau Wae WNC1R0FET Kaihanga Ohmite
Whakaahuatanga RES 1 OHM 2W 1% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 89378 pcs Pepa Raraunga WNC1R0FET.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±50ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.180" Dia x 0.449" L (4.57mm x 11.40mm)
Raupapa WN Tuhinga 1 Ohms
Mana (Watts) 2W Packaging Cut Tape (CT)