WNB150FET
OhmiteOhmite
WNB150FET Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: WNB150FET
Kaihanga / Waitohu: Ohmite
Whakaahuatanga hua RES 150 OHM 1W 1% AXIAL
Ngā Rauemi: WNB150FET.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o WNB150FET
Tau Wae WNB150FET Kaihanga Ohmite
Whakaahuatanga RES 150 OHM 1W 1% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 101147 pcs Pepa Raraunga WNB150FET.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±20ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.130" Dia x 0.276" L (3.30mm x 7.00mm)
Raupapa WN Tuhinga 150 Ohms
Mana (Watts) 1W Packaging Tape & Reel (TR)