WHCR75FET
OhmiteOhmite
WHCR75FET Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: WHCR75FET
Kaihanga / Waitohu: Ohmite
Whakaahuatanga hua RES 0.75 OHM 2W 1% AXIAL
Ngā Rauemi: WHCR75FET.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o WHCR75FET
Tau Wae WHCR75FET Kaihanga Ohmite
Whakaahuatanga RES 0.75 OHM 2W 1% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 123559 pcs Pepa Raraunga WHCR75FET.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±90ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.180" Dia x 0.449" L (4.57mm x 11.40mm)
Raupapa WH Tuhinga 750 mOhms
Mana (Watts) 2W Packaging Tape & Reel (TR)