WHC4R0FET
OhmiteOhmite
Ohmite
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: WHC4R0FET
Kaihanga / Waitohu: Ohmite
Whakaahuatanga hua RES 4 OHM 2W 1% AXIAL
Ngā Rauemi: WHC4R0FET.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o WHC4R0FET
Tau Wae WHC4R0FET Kaihanga Ohmite
Whakaahuatanga RES 4 OHM 2W 1% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 126289 pcs Pepa Raraunga WHC4R0FET.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±50ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.180" Dia x 0.449" L (4.57mm x 11.40mm)
Raupapa WH Tuhinga 4 Ohms
Mana (Watts) 2W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Axial Ētahi Ingoa OHWHC4R0FET
OHWHC4R0FET-ND
Tae Mahi -55°C ~ 150°C Tuhinga o mua 2
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 34 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga - Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 4 Ohms ±1% 2W Through Hole Resistor Axial Wirewound Te hanganga Wirewound
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
WHC330FE
WHC330FE
Kaihanga: Ohmite
Whakaahuatanga: RES 330 OHM 2W 1% AXIAL
I roto i te taonga: 94895 pcs
Tikiake: WHC330FE.pdf
RFQ
WHC52
WHC52
Kaihanga: Apex Tool Group
Whakaahuatanga: WHC-52 HOT AIR TIP 70-01-52
I roto i te taonga: 5228 pcs
Tikiake:
RFQ
WHC4R0FE
WHC4R0FE
Kaihanga: Ohmite
Whakaahuatanga: RES 4 OHM 2W 1% AXIAL