WFH330L150JE
OhmiteOhmite
WFH330L150JE Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: WFH330L150JE
Kaihanga / Waitohu: Ohmite
Whakaahuatanga hua RES CHAS MNT 150 OHM 5% 330W
Ngā Rauemi: WFH330L150JE.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o WFH330L150JE
Tau Wae WFH330L150JE Kaihanga Ohmite
Whakaahuatanga RES CHAS MNT 150 OHM 5% 330W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2737 pcs Pepa Raraunga WFH330L150JE.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema -
Rahi / Rahi 11.024" L x 2.008" W (280.00mm x 51.00mm) Raupapa WFH
Tuhinga 150 Ohms Mana (Watts) 330W
Packaging Bulk Paa / Case Radial, Rectangular Case
Tae Mahi -40°C ~ 220°C Tae Whakatu Flanges
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Te Kāhua Ara Solder Lugs Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.496" (12.60mm) Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 150 Ohms ±5% 330W Wirewound Chassis Mount Resistor