WFH230L100JE
OhmiteOhmite
WFH230L100JE Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: WFH230L100JE
Kaihanga / Waitohu: Ohmite
Whakaahuatanga hua RES CHAS MNT 100 OHM 5% 230W
Ngā Rauemi: WFH230L100JE.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
25 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o WFH230L100JE
Tau Wae WFH230L100JE Kaihanga Ohmite
Whakaahuatanga RES CHAS MNT 100 OHM 5% 230W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 3264 pcs Pepa Raraunga WFH230L100JE.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema -
Rahi / Rahi 8.268" L x 2.008" W (210.00mm x 51.00mm) Raupapa WFH
Tuhinga 100 Ohms Mana (Watts) 230W
Packaging Bulk Paa / Case Radial, Rectangular Case
Tae Mahi -40°C ~ 220°C Tae Whakatu Flanges
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Te Kāhua Ara Solder Lugs Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.496" (12.60mm) Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 100 Ohms ±5% 230W Wirewound Chassis Mount Resistor