TWW5JR39
OhmiteOhmite
TWW5JR39 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TWW5JR39
Kaihanga / Waitohu: Ohmite
Whakaahuatanga hua RES 0.39 OHM 5W 5% RADIAL
Ngā Rauemi: TWW5JR39.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TWW5JR39
Tau Wae TWW5JR39 Kaihanga Ohmite
Whakaahuatanga RES 0.39 OHM 5W 5% RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4307 pcs Pepa Raraunga TWW5JR39.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±400ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Radial Lead Rahi / Rahi 0.492" L x 0.354" W (12.50mm x 9.00mm)
Raupapa TWW Tuhinga 390 mOhms
Mana (Watts) 5W Packaging Bulk
Paa / Case Radial Tae Mahi -55°C ~ 275°C
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Teitei - Tae (Max) 1.024" (26.00mm)
Ngā āhuatanga Flame Proof, Safety Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 390 mOhms ±5% 5W Through Hole Resistor Radial Flame Proof, Safety Wirewound Te hanganga Wirewound