TWW5J4R7E
OhmiteOhmite
TWW5J4R7E Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TWW5J4R7E
Kaihanga / Waitohu: Ohmite
Whakaahuatanga hua RES 4.7 OHM 5W 5% RADIAL
Ngā Rauemi: TWW5J4R7E.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TWW5J4R7E
Tau Wae TWW5J4R7E Kaihanga Ohmite
Whakaahuatanga RES 4.7 OHM 5W 5% RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 181494 pcs Pepa Raraunga TWW5J4R7E.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±400ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Radial Lead Rahi / Rahi 0.492" L x 0.354" W (12.50mm x 9.00mm)
Raupapa TWW Tuhinga 4.7 Ohms
Mana (Watts) 5W Packaging Bulk
Paa / Case Radial Tae Mahi -55°C ~ 275°C
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 1.024" (26.00mm) Ngā āhuatanga Flame Proof, Safety
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 4.7 Ohms ±5% 5W Through Hole Resistor Radial Flame Proof, Safety Wirewound