TWW3J1R5E
OhmiteOhmite
TWW3J1R5E Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TWW3J1R5E
Kaihanga / Waitohu: Ohmite
Whakaahuatanga hua RES 1.5 OHM 3W 5% RADIAL
Ngā Rauemi: TWW3J1R5E.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TWW3J1R5E
Tau Wae TWW3J1R5E Kaihanga Ohmite
Whakaahuatanga RES 1.5 OHM 3W 5% RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 137865 pcs Pepa Raraunga TWW3J1R5E.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±400ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Radial Lead Rahi / Rahi 0.492" L x 0.354" W (12.50mm x 9.00mm)
Raupapa TWW Tuhinga 1.5 Ohms
Mana (Watts) 3W Packaging Bulk
Paa / Case Radial Tae Mahi -55°C ~ 275°C
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 1.024" (26.00mm) Ngā āhuatanga Flame Proof, Safety
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 1.5 Ohms ±5% 3W Through Hole Resistor Radial Flame Proof, Safety Wirewound
Te hanganga Wirewound
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
TWW3J1R5
TWW3J1R5
Kaihanga: Ohmite
Whakaahuatanga: RES 1.5 OHM 3W 5% RADIAL