TWW10JR43E
Hua Hua
Tau Wae: TWW10JR43E
Kaihanga / Waitohu: Ohmite
Whakaahuatanga hua RES 0.43 OHM 10W 5% RADIAL
Ngā Rauemi: TWW10JR43E.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TWW10JR43E
Tau Wae TWW10JR43E Kaihanga Ohmite
Whakaahuatanga RES 0.43 OHM 10W 5% RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 57585 pcs Pepa Raraunga TWW10JR43E.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±400ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Radial Lead Rahi / Rahi 0.492" L x 0.354" W (12.50mm x 9.00mm)
Raupapa TWW Tuhinga 430 mOhms
Mana (Watts) 10W Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa OHTWW10JR43E
OHTWW10JR43E-ND
Tae Mahi -55°C ~ 275°C Tuhinga o mua 2
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 2.008" (51.00mm)
Ngā āhuatanga Flame Proof, Safety Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 430 mOhms ±5% 10W Through Hole Resistor Radial Flame Proof, Safety Wirewound Te hanganga Wirewound