TUW15J8R2E
Hua Hua
Tau Wae: TUW15J8R2E
Kaihanga / Waitohu: Ohmite
Whakaahuatanga hua RES 8.2 OHM 15W 5% AXIAL
Ngā Rauemi: TUW15J8R2E.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TUW15J8R2E
Tau Wae TUW15J8R2E Kaihanga Ohmite
Whakaahuatanga RES 8.2 OHM 15W 5% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 78032 pcs Pepa Raraunga TUW15J8R2E.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±400ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.492" x 0.453" Rectangular x 1.929" L (12.50mm x 11.50mm x 49.00mm)
Raupapa TUW Tuhinga 8.2 Ohms
Mana (Watts) 15W Packaging Bulk
Paa / Case Axial Ētahi Ingoa OHTUW15J8R2E
OHTUW15J8R2E-ND
Whakaahuatanga Taipitopito 8.2 Ohms ±5% 15W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Wirewound Te hanganga Wirewound