TUW15J100E
OhmiteOhmite
Ohmite
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TUW15J100E
Kaihanga / Waitohu: Ohmite
Whakaahuatanga hua RES 100 OHM 15W 5% AXIAL
Ngā Rauemi: TUW15J100E.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
140 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TUW15J100E
Tau Wae TUW15J100E Kaihanga Ohmite
Whakaahuatanga RES 100 OHM 15W 5% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 67530 pcs Pepa Raraunga TUW15J100E.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±350ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.492" x 0.453" Rectangular x 1.929" L (12.50mm x 11.50mm x 49.00mm)
Raupapa TUW Tuhinga 100 Ohms
Mana (Watts) 15W Packaging Bulk
Paa / Case Axial Ētahi Ingoa OHTUW15J100E
OHTUW15J100E-ND
Tae Mahi - Tuhinga o mua 2
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga Flame Proof, Safety Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 100 Ohms ±5% 15W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Wirewound Te hanganga Wirewound