TUW10J150E
Hua Hua
Tau Wae: TUW10J150E
Kaihanga / Waitohu: Ohmite
Whakaahuatanga hua RES 150 OHM 10W 5% AXIAL
Ngā Rauemi: TUW10J150E.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TUW10J150E
Tau Wae TUW10J150E Kaihanga Ohmite
Whakaahuatanga RES 150 OHM 10W 5% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 88255 pcs Pepa Raraunga TUW10J150E.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±350ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.394" x 0.354" Rectangular x 1.929" L (10.00mm x 9.00mm x 49.00mm)
Raupapa TUW Tuhinga 150 Ohms
Mana (Watts) 10W Packaging Bulk
Paa / Case Axial Ētahi Ingoa OHTUW10J150E
OHTUW10J150E-ND
Whakaahuatanga Taipitopito 150 Ohms ±5% 10W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Wirewound Te hanganga Wirewound