TUM5J2K7E
Hua Hua
Tau Wae: TUM5J2K7E
Kaihanga / Waitohu: Ohmite
Whakaahuatanga hua RES 2.7K OHM 5W 5% AXIAL
Ngā Rauemi: TUM5J2K7E.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
400 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TUM5J2K7E
Tau Wae TUM5J2K7E Kaihanga Ohmite
Whakaahuatanga RES 2.7K OHM 5W 5% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 129784 pcs Pepa Raraunga TUM5J2K7E.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±350ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.394" x 0.354" Rectangular x 0.866" L (10.00mm x 9.00mm x 22.00mm)
Raupapa TUM Tuhinga 2.7 kOhms
Mana (Watts) 5W Packaging Bulk
Paa / Case Axial Ētahi Ingoa OHTUM5J2K7E
OHTUM5J2K7E-ND
Whakaahuatanga Taipitopito 2.7 kOhms ±5% 5W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Oxide Film Te hanganga Metal Oxide Film