TUM3J3K9E
Hua Hua
Tau Wae: TUM3J3K9E
Kaihanga / Waitohu: Ohmite
Whakaahuatanga hua RES 3.9K OHM 3W 5% AXIAL
Ngā Rauemi: TUM3J3K9E.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TUM3J3K9E
Tau Wae TUM3J3K9E Kaihanga Ohmite
Whakaahuatanga RES 3.9K OHM 3W 5% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 165089 pcs Pepa Raraunga TUM3J3K9E.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±350ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.315" Square x 0.866" L (8.00mm x 22.00mm)
Raupapa TUM Tuhinga 3.9 kOhms
Mana (Watts) 3W Packaging Bulk
Paa / Case Axial Ētahi Ingoa OHTUM3J3K9E
OHTUM3J3K9E-ND
Whakaahuatanga Taipitopito 3.9 kOhms ±5% 3W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Oxide Film Te hanganga Metal Oxide Film