TUM10J2K7E
OhmiteOhmite
Ohmite
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TUM10J2K7E
Kaihanga / Waitohu: Ohmite
Whakaahuatanga hua RES 2.7K OHM 10W 5% AXIAL
Ngā Rauemi: TUM10J2K7E.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
300 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TUM10J2K7E
Tau Wae TUM10J2K7E Kaihanga Ohmite
Whakaahuatanga RES 2.7K OHM 10W 5% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 104122 pcs Pepa Raraunga TUM10J2K7E.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±350ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.394" x 0.354" Rectangular x 1.929" L (10.00mm x 9.00mm x 49.00mm)
Raupapa TUM Tuhinga 2.7 kOhms
Mana (Watts) 10W Packaging Bulk
Paa / Case Axial Ētahi Ingoa OHTUM10J2K7E
OHTUM10J2K7E-ND
Tae Mahi - Tuhinga o mua 2
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga Flame Proof, Safety Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 2.7 kOhms ±5% 10W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Oxide Film Te hanganga Metal Oxide Film