TP810PW50R0JE
OhmiteOhmite
TP810PW50R0JE Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TP810PW50R0JE
Kaihanga / Waitohu: Ohmite
Whakaahuatanga hua RES 50 OHM 10W 5% RADIAL
Ngā Rauemi: TP810PW50R0JE.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TP810PW50R0JE
Tau Wae TP810PW50R0JE Kaihanga Ohmite
Whakaahuatanga RES 50 OHM 10W 5% RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 17020 pcs Pepa Raraunga TP810PW50R0JE.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Radial Lead Rahi / Rahi 1.000" L x 0.240" W (25.40mm x 6.10mm)
Raupapa TP Tuhinga 50 Ohms
Mana (Watts) 10W Packaging Bulk
Paa / Case Radial Tae Mahi -
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 1.020" (25.91mm) Ngā āhuatanga Non-Inductive, Pulse Withstanding
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 50 Ohms ±5% 10W Through Hole Resistor Radial Non-Inductive, Pulse Withstanding Thick Film