TNP10SHR150JE
OhmiteOhmite
TNP10SHR150JE Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TNP10SHR150JE
Kaihanga / Waitohu: Ohmite
Whakaahuatanga hua RES 0.15 OHM 10W 5% TO126
Ngā Rauemi: TNP10SHR150JE.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
60 pcs
120 pcs
1020 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TNP10SHR150JE
Tau Wae TNP10SHR150JE Kaihanga Ohmite
Whakaahuatanga RES 0.15 OHM 10W 5% TO126 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 47511 pcs Pepa Raraunga TNP10SHR150JE.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±250ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato TO-126 Rahi / Rahi 0.335" L x 0.122" W (8.50mm x 3.10mm)
Raupapa TNP10 Tuhinga 150 mOhms
Mana (Watts) 10W Packaging Tube
Paa / Case TO-126-2 Tae Mahi -55°C ~ 155°C
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.598" (15.19mm) Ngā āhuatanga Moisture Resistant, Non-Inductive
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 150 mOhms ±5% 10W Through Hole Resistor TO-126-2 Moisture Resistant, Non-Inductive Thin Film