TKH45PR100JE-TR
OhmiteOhmite
TKH45PR100JE-TR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TKH45PR100JE-TR
Kaihanga / Waitohu: Ohmite
Whakaahuatanga hua 45W THICK FILM RESISTOR TO252
Ngā Rauemi: TKH45PR100JE-TR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TKH45PR100JE-TR
Tau Wae TKH45PR100JE-TR Kaihanga Ohmite
Whakaahuatanga 45W THICK FILM RESISTOR TO252 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 103220 pcs Pepa Raraunga TKH45PR100JE-TR.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato TO-252 Rahi / Rahi 0.472" L x 0.323" W (12.00mm x 8.20mm)
Raupapa TKH Tuhinga 100 mOhms
Mana (Watts) 45W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case PFC10 (TO-126 SMT) Ētahi Ingoa TKH45PR100JETR
Tae Mahi -55°C ~ 175°C Tuhinga o mua 2
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 30 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.039" (1.00mm)
Ngā āhuatanga Pulse Withstanding Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 100 mOhms ±5% 45W Chip Resistor PFC10 (TO-126 SMT) Pulse Withstanding Thick Film Te hanganga Thick Film