TK20P3R00JE
OhmiteOhmite
TK20P3R00JE Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TK20P3R00JE
Kaihanga / Waitohu: Ohmite
Whakaahuatanga hua RES 3 OHM 20W 5% TO220
Ngā Rauemi: TK20P3R00JE.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TK20P3R00JE
Tau Wae TK20P3R00JE Kaihanga Ohmite
Whakaahuatanga RES 3 OHM 20W 5% TO220 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5451 pcs Pepa Raraunga TK20P3R00JE.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±200ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato TO-220 Rahi / Rahi 0.394" L x 0.181" W (10.00mm x 4.60mm)
Raupapa TK Tuhinga 3 Ohms
Mana (Watts) 20W Packaging Tube
Paa / Case TO-220-2 Tae Mahi -
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.701" (17.80mm)
Ngā āhuatanga Current Sense Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 3 Ohms ±5% 20W Through Hole Resistor TO-220-2 Current Sense Thick Film Te hanganga Thick Film