TGHPV5R00KE
Hua Hua
Tau Wae: TGHPV5R00KE
Kaihanga / Waitohu: Ohmite
Whakaahuatanga hua SOT-227 600W 5 OHM
Ngā Rauemi: TGHPV5R00KE.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TGHPV5R00KE
Tau Wae TGHPV5R00KE Kaihanga Ohmite
Whakaahuatanga SOT-227 600W 5 OHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1274 pcs Pepa Raraunga TGHPV5R00KE.pdf
Te manawanui ±10% Te Tae Tema ±250ppm/°C
Rahi / Rahi 1.496" L x 0.984" W (38.00mm x 25.00mm) Raupapa TGH600
Tuhinga 5 Ohms Mana (Watts) 600W
Packaging Bulk Paa / Case SOT-227-2
Tae Mahi -55°C ~ 155°C Tae Whakatu Flanges
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Te Kāhua Ara M4 Threaded Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.480" (12.20mm) Ngā āhuatanga Non-Inductive, Pulse Withstanding, RF, High Frequency
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 5 Ohms ±10% 600W Thick Film Chassis Mount Resistor