TGHLV100RJE
OhmiteOhmite
TGHLV100RJE Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TGHLV100RJE
Kaihanga / Waitohu: Ohmite
Whakaahuatanga hua RES CHAS MNT 100 OHM 5% 200W
Ngā Rauemi: TGHLV100RJE.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TGHLV100RJE
Tau Wae TGHLV100RJE Kaihanga Ohmite
Whakaahuatanga RES CHAS MNT 100 OHM 5% 200W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2184 pcs Pepa Raraunga TGHLV100RJE.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±250ppm/°C
Rahi / Rahi 1.500" L x 0.980" W (38.10mm x 24.90mm) Raupapa TGH
Tuhinga 100 Ohms Mana (Watts) 200W
Packaging Bulk Paa / Case SOT-227-2
Tae Mahi -55°C ~ 155°C Tae Whakatu Flanges
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Te Kāhua Ara M4 Threaded Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.483" (12.26mm) Ngā āhuatanga Non-Inductive, Pulse Withstanding, RF, High Frequency
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 100 Ohms ±5% 200W Thick Film Chassis Mount Resistor