TGHGCR0200FE
OhmiteOhmite
TGHGCR0200FE Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TGHGCR0200FE
Kaihanga / Waitohu: Ohmite
Whakaahuatanga hua RES CHAS MNT 0.02 OHM 1% 100W
Ngā Rauemi: TGHGCR0200FE.pdf
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TGHGCR0200FE
Tau Wae TGHGCR0200FE Kaihanga Ohmite
Whakaahuatanga RES CHAS MNT 0.02 OHM 1% 100W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4304 pcs Pepa Raraunga TGHGCR0200FE.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±60ppm/°C
Rahi / Rahi 1.500" L x 0.980" W (38.10mm x 24.90mm) Raupapa TGHG
Tuhinga 20 mOhms Mana (Watts) 100W
Packaging Bulk Paa / Case SOT-227-4
Tae Mahi -55°C ~ 155°C Tae Whakatu Flanges
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Te Kāhua Ara M4 Threaded Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.483" (12.26mm) Ngā āhuatanga Current Sense, Non-Inductive
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 20 mOhms ±1% 100W Thick Film Chassis Mount Resistor