TFSB750RJE
OhmiteOhmite
TFSB750RJE Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TFSB750RJE
Kaihanga / Waitohu: Ohmite
Whakaahuatanga hua RES 750 OHM 1/2W 5% AXIAL
Ngā Rauemi: TFSB750RJE.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
112 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TFSB750RJE
Tau Wae TFSB750RJE Kaihanga Ohmite
Whakaahuatanga RES 750 OHM 1/2W 5% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 18599 pcs Pepa Raraunga TFSB750RJE.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.217" x 0.028" Rectangular x 0.433" L (5.50mm x 0.70mm x 11.00mm)
Raupapa TFS Tuhinga 750 Ohms
Mana (Watts) 0.5W, 1/2W Packaging Bulk
Paa / Case Axial Tae Mahi -55°C ~ 200°C
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Non-Inductive, Pulse Withstanding
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 750 Ohms ±5% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Non-Inductive, Pulse Withstanding Thick Film