TFH85P6K80JE
Hua Hua
Tau Wae: TFH85P6K80JE
Kaihanga / Waitohu: Ohmite
Whakaahuatanga hua RES 6.8K OHM 85W 5% TO264
Ngā Rauemi: TFH85P6K80JE.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TFH85P6K80JE
Tau Wae TFH85P6K80JE Kaihanga Ohmite
Whakaahuatanga RES 6.8K OHM 85W 5% TO264 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5970 pcs Pepa Raraunga TFH85P6K80JE.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±50ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato TO-264 Rahi / Rahi 0.790" L x 0.200" W (20.07mm x 5.08mm)
Raupapa TFH Tuhinga 6.8 kOhms
Mana (Watts) 85W Packaging Bulk
Paa / Case TO-264-3, TO-264AA Tae Mahi -
Tuhinga o mua 3 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 1.030" (26.16mm)
Ngā āhuatanga Moisture Resistant, Non-Inductive Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 6.8 kOhms ±5% 85W Through Hole Resistor TO-264-3, TO-264AA Moisture Resistant, Non-Inductive Thick Film Te hanganga Thick Film