TFH85M1K00JE
OhmiteOhmite
TFH85M1K00JE Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TFH85M1K00JE
Kaihanga / Waitohu: Ohmite
Whakaahuatanga hua RES 1K OHM 85W 5% TO264
Ngā Rauemi: TFH85M1K00JE.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TFH85M1K00JE
Tau Wae TFH85M1K00JE Kaihanga Ohmite
Whakaahuatanga RES 1K OHM 85W 5% TO264 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5802 pcs Pepa Raraunga TFH85M1K00JE.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±50ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato TO-264 Rahi / Rahi 0.790" L x 0.200" W (20.07mm x 5.08mm)
Raupapa TFH Tuhinga 1 kOhms
Mana (Watts) 85W Packaging Bulk
Paa / Case TO-264-2 Tae Mahi -
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 1.030" (26.16mm)
Ngā āhuatanga Moisture Resistant, Non-Inductive Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 1 kOhms ±5% 85W Through Hole Resistor TO-264-2 Moisture Resistant, Non-Inductive Thick Film Te hanganga Thick Film