TEH70P2R00JE
OhmiteOhmite
TEH70P2R00JE Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TEH70P2R00JE
Kaihanga / Waitohu: Ohmite
Whakaahuatanga hua RES 2 OHM 70W 5% TO247
Ngā Rauemi: TEH70P2R00JE.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TEH70P2R00JE
Tau Wae TEH70P2R00JE Kaihanga Ohmite
Whakaahuatanga RES 2 OHM 70W 5% TO247 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4552 pcs Pepa Raraunga TEH70P2R00JE.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato TO-247 Rahi / Rahi 0.626" L x 0.200" W (15.90mm x 5.08mm)
Raupapa TEH70 Tuhinga 2 Ohms
Mana (Watts) 70W Packaging Bulk