TEH70P100RJE
OhmiteOhmite
TEH70P100RJE Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TEH70P100RJE
Kaihanga / Waitohu: Ohmite
Whakaahuatanga hua RES 100 OHM 70W 5% TO247
Ngā Rauemi: TEH70P100RJE.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TEH70P100RJE
Tau Wae TEH70P100RJE Kaihanga Ohmite
Whakaahuatanga RES 100 OHM 70W 5% TO247 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5301 pcs Pepa Raraunga TEH70P100RJE.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±50ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato TO-247 Rahi / Rahi 0.626" L x 0.200" W (15.90mm x 5.08mm)
Raupapa TEH70 Tuhinga 100 Ohms
Mana (Watts) 70W Packaging Bulk