TEH100M20R0FE
OhmiteOhmite
TEH100M20R0FE Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TEH100M20R0FE
Kaihanga / Waitohu: Ohmite
Whakaahuatanga hua RES 20 OHM 100W 1% TO247
Ngā Rauemi: TEH100M20R0FE.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TEH100M20R0FE
Tau Wae TEH100M20R0FE Kaihanga Ohmite
Whakaahuatanga RES 20 OHM 100W 1% TO247 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 11419 pcs Pepa Raraunga TEH100M20R0FE.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema 50ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato TO-247 Rahi / Rahi 0.620" L x 0.195" W (15.75mm x 4.95mm)
Raupapa TEH100 Tuhinga 20 Ohms
Mana (Watts) 100W Packaging Tube
Teitei - Tae (Max) 0.825" (20.96mm) Ngā āhuatanga Moisture Resistant, Non-Inductive, Pulse Withstanding
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 20 Ohms ±1% 100W Through Hole Resistor TO-247-2 Moisture Resistant, Non-Inductive, Pulse Withstanding Thick Film